O nas

O nas

 

W naszej pracy wykorzystujemy metody Stosowanej Analizy Zachowania. Pracując z dzieckiem koncentrujemy się na jego motywacji, która naszym zdaniem stanowi klucz do nabywania nowych umiejętności. Swoją pracę poddajemy regularnej superwizji certyfikowanych międzynarodowych analityków zachowania. 

 

Marta Rokicińska

psycholożka,

terapeutka wczesnej interwencji,

terapeutka pedagogiczna

Magdalena Hasiuk

psycholożka,

seksuolożka,

oligofrenopedagożka

Ukończyłam dzienne stacjonarne studia psychologiczne na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Dodatkowo swoją wiedzę zdobywałam i rozwijałam na studiach podyplomowych: ze Stosowanej Analizy zachowania oraz Wczesnej Interwencji - Pomocy dziecku i rodzinie. Ukończyłam również Kurs kwalifikacjny dla czynnych zawodowo nauczycieli, a także Kurs Terapii pedagogicznej.

 

Wyznając filozofię, że należy rozwijać się przez całe życie regularnie uczestniczę w szkoleniach dotyczących diagnostyki i rozwoju dzieci, odbywam staże (m. in. roczny staż w Fundacji Synapsis), a także swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Aktualnie staram się o tytuł międzynarodowego terapeuty behawioralnego, BCBA.

 

Obecnie pracuję w Fundacji Scolar oraz Szkole Integracyjnej. Swoje doświadczenie zdobywałam również w przedszkolach zwykłych oraz integracyjnych. Prowadzę zajęcia indywidualne; treningi umiejętności społecznych; konsultacje z rodzicami i nauczycielami; a także opracowuję indywidualne programy terapeutyczne.

 

Życiorys zawodowy - czytaj dalej

 

Ukończyłam dzienne stacjonarne studia psychologiczne na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ponadto swoją wiedzę zdobywałam i rozwijałam na studiach podyplomowych z zakresu Seksuologii Klinicznej oraz Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej. Ukończyłam również Kurs kwalifikacyjny dla czynnych zawodowo nauczycieli, a także Kurs z zakresu Oligofrenopedagogiki.

 

Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach dotyczących diagnozy i rozwoju dzieci, a także rozwoju psychoseksualego człowieka. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. 

 

Obecnie pracuję w Fundacji Scolar oraz Poradni Psychologiczno-Seksuologicznej Harmonia. Prowadzę zajęcia indywidualne oraz grupowe; opracowuję indywidualne i grupowe programy terapeutyczne; prowadzę konsultacje psychologiczne i seksuologiczne dla dzieci i dorosłych.

 

 

 

 

Życiorys zawodowy - czytaj dalej

strefa-wsparcia.pl

Strona stworzona w kreatorze www WebWave.